




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928601 |
| Бренд | Rolser |
| Вес | 6 кг кг |
| Высота | Від 60 до 94 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Декорування | З абстрактним принтом |
| Цвет | Lima |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Особенности | Сталева підставка для праски або парогенератора ROLSER відповідає стандартам якості: UNE-EN ISO9001, UNE-EN 14183, UNE-EN 131 та UNE-ES ISO 14001 |
| Размер | 120 х 38 см |
| Штрихкод | 8420812975433 |
- Цена: 5 799 ₴




