




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928599 |
| Бренд | Rolser |
| Вес | 4.90 кг кг |
| Высота | Від 60 до 94 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Цвет | Fuchsia |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Особенности | Сталева підставка для праски або парогенератора, тримач для шнура, ROLSER відповідає стандартам якості: UNE-EN ISO9001, UNE-EN 14183, UNE-EN 131 та UNE-ES ISO 14001 |
| Размер | 110 x 32 см |
| Штрихкод | 8420812975426 |
- Цена: Цену уточняйте




