




Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CarryOn |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 927195 |
| Бренд | CarryOn |
| Вес | 3,5 кг кг |
| Вага в упаковці | 3,8 кг |
| Габарити упаковки | 70x 50 x 30 см |
| Гарантія | 5 років |
| Цвет | Blue Jeans |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Polypropylene |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Объем, л | 65 |
| Особенности | На 4-х колесах<br /> P кодовbм замком |
| Назначение | Для одежды |
| Размер | Середній (51 - 89 л) |
| Розміри | 67,5 х 46,5 x 26,5см |
| Тип | Валізи |
| Штрихкод | 8717253524086 |
- Цена: 4 050 ₴






