
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926658 |
| Вес | 0,7 кг кг |
| Вага в упаковці | 0,85 кг |
| Габарити в складеному вигляді | 30 × 18 × 18 см |
| Габарити упаковки | 32 х 20 х 20 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплект поставки | Килимок надувний<br /> Чохол для транспортування<br /> Еластичні гумові стяжки<br /> Ремкомплект |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | полиэстер/полиуретан |
| Розміри | 183 × 51 × 3,8 см |
| Тип | Самонадувні |
| Штрихкод | 8014044941337 |
- Цена: 2 874 ₴

