



Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | National Geographic |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 920041 |
| Бренд | National Geographic |
| Вес | 3.8 кг кг |
| Відносний отвір | 1:9 |
| Габарити | 750 х 250 х 270 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гранична зоряна величина | 11.5 |
| Діаметр об'єктива | 76 мм |
| Увеличение | 35x - 525x |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Комплектация | Труба: алюміній Тринога: алюмінієва з предметним столиком для аксесуарів Окуляри: 4 мм, 12.5мм, 20мм Видошукач: оптичний 5х24 Лінза Барлоу: 3х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимально корисне збільшення, крат: | 152 |
| Монтировка | Азимутальне |
| Оптична конструкція | Рефлектор Ньютона |
| Посадковий діаметр окуляра | 31.75 мм (1.25”) |
| Просвітлення | Багатошарове просвітлення |
| Разрешение | 1.84 секунди |
| Штрихкод | 4007922201535 |
| Шукач | Оптичний 5 х 24 мм |
- Цена: 7 549 ₴

