




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928846 |
| Вес | 4,6 кг кг |
| Габарити в складеному вигляді | 91 x 23 х 23 см |
| Габарити упаковки | 94 x 25 х 25 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | верх: 190T 75D, 100% polyester peach, низ: 190T 75D, 100% polyester |
| Розміри | 200 x 90 x 12 см |
| Тип | Самонадувні |
| Штрихкод | 5709388088819 |
- Цена: 5 370 ₴

