




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928844 |
| Вес | 2300 г кг |
| Габарити в складеному вигляді | 66 x 17 х 17 см |
| Габарити упаковки | 69 x 19 х 19 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | верх: 190T 75D, 100% polyester peach, низ: 190T 75D, 100% polyester |
| Розміри | 195 x 63 x 10 см |
| Тип | Самонадувні |
| Штрихкод | 5709388088796 |
- Цена: 3 090 ₴

