

Бездротова шабельна пила лінійки Power X-Change system Einhell TE-AP 18 Li - Solo серії Expert plus - найменша пила в своєму класі і універсальний інструмент для широкого спектру пильних робіт, будь-то на будівельному майданчику, в майстерні або в саду. Шабельна пила Einhell TE-AP 18 Li - Solo оснащена унікальним Triathlon motor, що забезпечує відмінну потужність, швидкість і ефективність.
Інструмент поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але він може бути приведений в дію за допомогою Power X-Change акумулятора.
Особливості шабельної пилки Einhell TE-AP 18 Li Solo:
- Лінійка інструменту Power X-Change system
- Універсальність використання: будівельний майданчик - майстерня - сад
- Найлегша і маленька шабельна пила в своєму класі
- Унікальний Triathlon motor (потужний, швидкий, ефективний)
- Легка і проста у використанні
- Заміна пильного полотна без застосування інструменту
- Регулювання підошви без застосування інструменту
- Ергономічний, тонкий дизайн з м'якою рукояткою
- В комплекті 1 шт. пильне полотно по дереву.
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою (не входить до комплекту)
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
TE-AP 18 Li - Solo |
|
Артикул |
4326300 |
|
Акумулятор: |
Немає, Li-ion 1 шт. - 18В |
|
Оберти х. х. |
0 - 2600 об/хв |
|
Хід штоку: |
22 мм |
|
Глибина різа макс. (дерево / залізо / пластик): |
100 мм / 6 мм |
|
Товщина полотна: |
0,5 - 1,4 мм |
|
Вага нетто: |
1.62 кг |
|
Вага брутто: |
2 кг |
|
Розміри в упаковці: |
410 × 80 × 160 мм |
|
Гарантія |
36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3 кг |
| Высота пропила | 150 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Размер хода полотна | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 2 994 ₴
- Способ упаковки: Заводская

