




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 923424 |
| Бренд | Bresser |
| Вес | 2 кг кг |
| Вага в упаковці | 7,1 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Монокулярна |
| Источник питания | Мережа 220 В |
| Питание | АКБ 220 / 240 В USB |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 400х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10x |
| Класс | Біологічні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Нахил | 30 º |
| Поворот | 360 º |
| Предметний столик | Подвижный 115х95 мм, координатный, с микрометрической подстройкой по обеим осям, препаратоводителем и нониусом (цена деления 0,1 мм) |
| Назначение | Професійний, навчальний |
| Подсветка | Світлодіодне (світлом, що проходить) |
| Размер | 240 х 140 х 300 мм |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Плавна |
| Штрихкод | 4007922038780 |
- Цена: Цену уточняйте



