
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумулятор YUASA SW 280 з напругою 12 В та ємністю 9 Ач підходить для максимальної енерговіддачі короткими розрядами. Його термін служби за правильного використання становить 12 років. Удароміцний корпус з ABS-пластику повністю герметичний, що забезпечує безпеку використання батареї. Технологія AGM практично виключає випаровування електроліту, а отже акумулятор не потрібно обслуговувати. YUASA SW 280 може використовуватися не тільки в буферному режимі, але і циклічному. Докладнішу інформацію можна отримати у розділі «Документи». Дата виробництва акумулятора YUASA SW 280 вказана на кришці у вигляді символьного коду. Акумуляторна батарея YUASA SW 280 має вдосконалену конструкцію легованих кальцієм електродів із особливо чистого свинцю,
- Виробник: Yuasa (Велика Британія)
- Тип: AGM
- Номінальна напруга, В: 12
- Місткість, А.ч: 9
- Максимальний струм заряду А: 1,75
- Напруга підзаряду в циклічному режимі, B: 2,42 (±3 %) B/ел
- Термін експлуатації, м: 10 - 12
- Висота, мм: 94
- Ширина, мм: 151
- Глибина, мм: 65
- Маса, кг: 2,7
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yuasa |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пусковой ток | 105 А |
| Тип аккумулятора | AGM мультигелевый |
| Вес (кг) | 2,1 |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 V |
| Количество циклов | 800 |
| Сопротивление | 26 mOm |
| Ток короткого замыкания | 315 A |
| Тип подключения | T2 |
- Цена: 1 660 ₴

