

Описание
Характеристики
Информация для заказа
переваги
- XGT – це серія інструменту спеціально сконструйована для промислового застосування з високими вимогами
- Нова акумуляторна система 40 Вольт XGT
- Безщітковий двигун постійного струму ( BL ) не потребує технічного обслуговування, споживання менше електроенергії у стравуванні зі щітковими аналогами
- Надійний редуктор з металевими шестернями
- Ергономічна рукоятка
- Регулятор числа обертів
- Вбудоване подвійне світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння та післясвітлення
- Дуже міцний та ефективний інструмент при тривалій роботі
- Пилозахищений та водостійкий інструмент для ефективної роботи XPT
- Електронний 4-ступінчастий перемикач швидкості дозволяє користувачеві контролювати швидкість і частоту ударів в залежності від роботи, що виконується.
- Автоматична зупинка пристрою під час затягування / відкручування болтів і гайок
- Простота обігу та керування завдяки компактній габаритній довжині
характеристики .
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Число оборотів холостого ходу 1 швидкість | 0 - 950 хв -1 |
|
Число оборотів холостого ходу 2 швидкість |
0 - 1150 хв -1 |
| Число оборотів холостого ходу 3 швидкість | 0 - 1400 хв -1 |
| Число оборотів холостого ходу 4 швидкість | 0 - 1800 хв -1 |
| Частота ударів 1 швидкість | 0 - 1900 хв -1 |
| Частота ударів 2 швидкість | 0 - 2200 хв -1 |
| Частота ударів 3 швидкість | 0 - 2400 хв -1 |
| Частота ударів 4 швидкість | 0 - 2500 хв -1 |
| Посадочне місце | 3/4" |
| Стандартні болти | M12 - M36 |
| Високоміцні болти | M10 - M27 |
| Крутний момент (високий) | 1800 Нм |
| Крутний момент на зрив | 2050 Нм |
| Габаритна довжина | 217 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 3,9 – 4,2 кг |
комплект постачання
Акумулятори BL4040x2
Зарядний пристрій - DC40RA
Кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 43 999 ₴
- Способ упаковки: Заводская

