




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 927309 |
| Бренд | Optima |
| Вес | 2,42 кг кг |
| Вага в упаковці | 3,05 кг |
| Габарити упаковки | 39 х 25 х 22 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Монокулярна |
| Источник питания | Мережа 220 В |
| Питание | 220 / 240 В |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 1000х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х, 100x |
| Збільшення окуляра | 10x |
| Класс | Біологічні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 4 |
| Нахил | 45 º |
| Поворот | 360 º |
| Предметний столик | Рухомий, з препаратоводителем з мікрометричними супортами і ноніусом |
| Назначение | Професійний, навчальний |
| Подсветка | Світлодіодне (світлом, що проходить) |
| Размер | 355 х 180 х 130 мм |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Коаксіальна Груба Тонка |
| Штрихкод | 4820234480036 |
- Цена: 6 144 ₴



