


Сейфи цієї серії мають товщину металу корпусу і дверей 4 мм. Двері закриваються за допомогою 2 активних ригелів, діаметром 25 мм. На дверях встановлюється ключовий сейфовий німецький замок STUV класу А. Завдяки цим параметрам сейфи GSK мають велику надійність в повсякденному житті.
Знімна полиця і дві невеликі ніші на дверях зробить для Вас використання цих сейфів дуже комфортним і практичним. Знімні двері спростять монтаж до підлоги або стіни, передбачено 2 отвори на нижній стінці і 2 отвори на задній стінці.
Основні характеристики GUTE GSK-22:
- товщина металу стінок 4 мм, товщина дверцят 4 мм;
- ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина) з дворигельною системою замикання;
- активні ригелі завтовшки 25 мм;
- можливість монтажу сейфу за допомогою анкерів до стіни, підлоги або меблів;
- комплектація сейфу: паспорт, інструкція, килимок, 2 ключі.
Зовнішні розміри ШхВхГ (мм) 440x220x350
Внутрішні розміри ШхВхГ (мм) 432x212x299
Вага, кг 21,5
Колірсірий
Тип замку ключовий STUV (Німеччина)
Виробник GUTE
Гарантія на сейф 5 років
Гарантія на замок 1 рік
Покриття порошкове
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Güte |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Электронный кодовый |
| Толщина двери | 4 мм |
| Толщина стенок | 4 мм |
| Цвет | Серый |
| Общие | |
| Вес | 19.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество отверстий для крепления | 4 |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 200 мм |
| Внешняя глубина | 350 мм |
| Внешняя ширина | 440 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя высота | 192 мм |
| Внутренняя глубина | 299 мм |
| Внутренняя ширина | 432 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 7 220 ₴

