


Розбірні шафи для зброї серії РЗШ підходять для зберігання зброї, спорядження до неї та інших цінностей.
Сейфи цієї серії оснащені двома поштовими замками. Шафи поставляються у розібраному вигляді та збираються за інструкцією протягом 10 хвилин. На задній стінці шафи передбачені отвори для анкерного кріплення до стіни.
Висота до нижньої полиці - 1060 мм, до верхньої - 1190 мм.
У комплект шафи РЗШ-135 входять: бічна панель 2 шт; задня панель 1 шт; рамка 1 шт; полиця 1 шт; горизонтальна панель 2 шт; двері 1 шт; комплект кріплень; 2 замки, встановлені на двері з 2 ключами до кожного; паспорт, інструкція.
Зовнішні розміри ШхВхГ (мм) 250х1350х250
Вага, кг 7
Колір темно-сірий
Тип замку 2 поштові замки
Кількість одиниць зброї 1
Виробник GUTE
Гарантія на сейф 5 років
Гарантія на замок 1 рік
Покриття порошкове
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Güte |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1370 мм |
| Внешняя ширина | 390 мм |
| Внешняя глубина | 250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 387 мм |
| Внутренняя глубина | 206 мм |
| Внутренняя высота | 1368 мм |
- Цена: 2 470 ₴

