
Новинка Ніж Benchmade 15600OR Raghorn – креативна модель повнорозмірного фіксованого ножа для полювання та туризму від відомого американського бренду, що яскраво прикрасить кожну колекцію ножаманів.
Мисливський ніж з фіксованим мечем Benchmade 15600OR Raghorn Hunting Knife одягнений в ексклюзивний дизайн з яскравими акцентами. Колекційна модель виглядає чудово і супер-презентабельно - ідеальний варіант для рідкісного пам'ятного vip-презента.
Ніж колекційний Benchmade 15600OR Raghorn 117.9 мм, CPM-CruWear, BNIB (США) має надійну повно хвостову конструкцію і оснащений фіксованим лезом Drop-Point з шипами, зробленим завтовшки 2.28 мм з високовуглецевої сталі (CPM-Cru-Cru) та фінішовано яскраво-жовтогарячим Cerakote-покриттям. Клинок характеризується гіпер-міцністю, наявністю надгострої кромки select edge (кут нахилу 14 градусів) та тривалістю збереження її гостроти, високою ефективністю різу. Яскраве покриття леза убезпечить безповоротну втрату туристичного ножа навіть у найгустішій гущавині лісу. Чорна та оригінально текстурована рукоять новинки виконана з вуглецевого BNIB-волокна, наділена великою виїмкою для пальців та отвором під темляк, масштабується по всьому хвостовику – міцна, легка, хватка, маневрена.
При купівлі ножа Benchmade Raghorn (15600OR) модель комплектуються профільованими піхвами для пояса з теракото-чорного thermoplastic Boltaron і поставляється в брендовому подарунковому футлярі.
- Виробник – Benchmade;
- Модель - Raghorn;
- Тип – нескладний, повнорозмірний, фіксований, колекційний, мисливський, туристичний;
- Материал клинка - CPM-CruWear;
- Твердість металу – 63-65 HRc;
- Покриття клинка – Cerakote;
- Форма клинка - Drop-Point/точка падения;
- Тип заточування - Plain/пряме;
- Кромка - Select Edge;
- Цвет клинка - orange;
- Матеріал рукояті – Thermoplastic Boltaron;
- Колір рукояті – чорний;
- Загальна довжина (розкладений) – 225,6 мм;
- Довжина клинка – 111.6 мм;
- Товщина леза – 2.29 мм;
- Довжина рукояті – 107.8 мм;
- Товщина рукояті – 16.3 мм;
- Вага – 101 гр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес ножа | 142 г |
| Вес, гр. | 138 |
| Длина клинка, мм | 100 мм |
| Мoдель | Infidel |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукоятки | 6061-Т6 Aluminum |
| Общая длина, мм | 230 мм |
| Твердость клинка, HRC | 60-62 |
| Тип замка | Automatic |
| Тип заточки | Plain |
| Толщина клинка, мм | 2,8 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 20 475 ₴

