




- Інструмент серії Power X-Change
- Акумулятори сумісні з всіма інструментами серії Power X-Change
- Безщітковий двигун Einhell
- Регулювання висоти скошування 30-70 мм, 3 рівні
- Ергономічна ручка, що складається
- Вбудована ручка для перенесення і зручності транспортування
- Корпус виготовлений з ударостійкого пластика високої якості
- Рекомендовано для площ до 150 м²
- Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Акумуляторна газонокосарка Einhell GE-CM 18/30 Li - Solo – це потужний помічник по догляду за газоном. Газонокосарка є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Батарея і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Газонокосарку рекомендуємо використовувати для газонів площею до 150 м². Для подовження терміну служби на газонокосарку встановлений безщітковий двигун, а корпус виготовлений з ударостійкого пластику. Ручка, яка може складуватись, тим самим зберігаючи місце, вбудована рукоятка для перенесення і зручне осьове регулювання висоти скошування роблять газонокосарку практичною і зручною в роботі. Широкі колеса зменшують навантаження на газон. В ком колеса зменшують навантаження на газон. Поставляється без акумуляторів і зарядного пристрою, вони доступні окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Максимальная ширина скашивания | 300 мм |
| Материал деки | Пластик |
| Мульчирование | Нет |
| Объем травосборника | 25 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Рекомендуемая площадь | 150 кв.м |
| Скорость вращения ножей | 3300 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.91 кг |
| Высота | 375 мм |
| Длина | 605 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота різу | 3 режими / 30-70 мм |
| Діаметр задніх колес | 140 мм |
| Діаметр передніх колес | 140 мм |
- Цена: Цену уточняйте






