




- Інструмент серії Power X-Change
- Акумулятори сумісні з всіма інструментами серії Power X-Change
- Для роботи необхідно 2 акумулятори 2х18=36 В
- В комплект поставки входять 2 шт. Li-ion 4 Аг акумулятора
- В комплект поставки входить зарядний пристрій Power X-Twincharger 3A
- Безщітковий двигун
- Центральне регулювання висоти скошування, 6 рівнів
- Ергономічна телескопічна рукоятка, що складається
- Вбудована ручка для перенесення і зручності транспортування
- Великі задні колеса для зручності маневрування
- Травозбірник 45 л з індикатором рівня
- Корпус виготовлений з ударостійкого пластика високої якості
- Набір для мульчування
- Рекомендовано для площ до 450 м²
Потужна акумуляторна газонокосарка Einhell Rasarro 36/38 робить роботи по догляду за вашим газоном легкими у кожному куточку вашого саду. Газонокосарка може виконувати функцію мульчування. Вона є пристроєм сімейства Power X-Change. Батарея і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватись для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Газонокосарка має безщітковий двигун, який має високу потужність і довший термін служби порівняно зі звичайними двигунами. Для простого, індивідуавльного регулювання висоти стрижки газонокосарка має шастиступінчасте осьове регулювання висоти стрижки, висота зрізу може бути попередньо обраною від 25 до 75 мм, а ширина косіння дорівнює 38 см. Газонокосарка дозволяє зрізати газон до самого краю. Ергономічні ручки дозволяють вам не втомлюватись під час роботи, а регулювання телескопічної рукоятки по висоті дозволяє підлаштуватись під кожного користувача. Акумуляторна газонокосарка дуже надійна і її довга і легка рукоятка виготовлена з алюмінію.і може зберігатися в мінімальному просторі. RASARRO рекомендується для газонів до 450 квадратних метрів. Високі та широкі колеса зберігають газон і полегшують роботу в важкодоступній місцевості. 45-літровий травозбірник забезпечує довгу роботу, необхідність очищення травозбірника можна побачити завдяки індикатору рівня. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику високої якості. Для зручності перенесення та транспортування є вбудована ручка. В комплект поставки входять 2 штуки Li-ion 4,0 Аг акумулятора серії Power X-Change і зарядний пристрій для двох акумуляторів Power X-Twincharger 3A системи Power X-Change.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Максимальная ширина скашивания | 380 мм |
| Материал деки | Пластик |
| Мульчирование | Да |
| Объем травосборника | 45 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Рекомендуемая площадь | 450 кв.м |
| Скорость вращения ножей | 3400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.5 кг |
| Высота | 435 мм |
| Длина | 860 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время зарядки | 75 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 18 В (2 шт) / 4000 мАг / Li-ion |
| Висота різу | 6 режимів / 25-75 мм, центральне |
| Діаметр задніх колес | 220 мм |
| Діаметр передніх колес | 150 мм |
| Емкость аккумулятора | 4 |
- Цена: Цену уточняйте






