




- Інструмент серії Power X-Change
- Акумулятор сумісний з усіма інструментами серії Power X-Change
- В комплект поставки входить 1 шт. Li-ion 4 Аг акумулятор
- В комплект поставки входить 1 шт. зарядний пристрій
- Безщітковий двигун
- Центральне регулювання висоти скошування, 5 рівнів
- Ергономічна ручка, що складається
- Вбудована ручка для перенесення і зручності транспортування
- Великі задні колеса для зручності маневрування
- Травозбірник 30 л з індикатором рівня
- Корпус виготовлений з ударостійкого пластика високої якості
- Рекомендовано для площ до 200 м²
Акумуляторна високоякісна газонокосарка Einhell GE-CM 18/33 Li - це надійний і дуже потужний інструмент, яким можна обробляти газони середнього розміру. Газонокосарка є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Батарея і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Газонокосарка оснащена надійним і потужним безщітковим двигуном. Для простого, індивідуального регулювання висоти стрижки газонокосарка має п'ятиступінчасте осьове регулювання висоти стрижки, висота зрізу може бути попередньо обраною від 25 до 65 мм. GE-CM 18/33 Li оснащена складною, довгою ручкою, яка регулюється по висоті до трьох рівнів. Тому вона може бути відрегульована ідеально для користувачів різного зросту і може зберігатися в мінімальному просторі. GE-CM 18/33 Li рекомендується для газонів до 200 квадратних метрів. Високі та широкі колеса зберігають газон і полегшують роботу в важкодоступній місцевості. 30-літровий травозбірник забезпечує довгу роботу, необхідність очищення травозбірника можна побачити завдяки індикатору рівня. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику високої якості. Для зручності перенесення та транспортування є вбудована ручка. В комплект поставки входить один Li-ion акумулятор 4,0 Аг серії Power X-Change і зарядний пристрій системи Power X-Change.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Максимальная ширина скашивания | 330 мм |
| Материал деки | Пластик |
| Мульчирование | Нет |
| Объем травосборника | 30 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Рекомендуемая площадь | 200 кв.м |
| Скорость вращения ножей | 3400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.75 кг |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 680 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 18 В / 4000 мАг / Li-ion |
| Висота різу | 5 режимів / 25-65 мм / центральне |
| Время зарядки | 45 хвилин |
| Діаметр задніх колес | 180 мм |
| Діаметр передніх колес | 150 мм |
| Емкость аккумулятора | 4 |
- Цена: Цену уточняйте






