




- Інструмент серії Power X-Change
- Для роботи необхідно 1 акумулятор 18 В
- Гнучка коробка для акумулятора з тримачем для зберігання кабелю
- Плавно регульована телескопічна сполучна труба
- Гнучка лебедина шийка зі шланговим з'єднанням
- Довге кабельне з'єднання для більшої глибини занурення
- Потужний двигун створює високий тиск подачі
- Якісний корпус насоса з ударостійкого пластику
- Легкодоступне з'єднання шланга зверху насоса
- Поставляється БЕЗ акумулятора і зарядного пристрою
Акумуляторний занурювальний насос для чистої води Einhell GE-PP 18 Li - Solo є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор і зарядний пристрій Power X-Change можуть використовуватися для всіх пристроїв сімейства Power X-Change. Цей насос розроблений для широкого спектру застосувань. Використовується як заглибний насос під тиском з довгим кабельним з'єднанням, напр. в цистерні або колодязі, а також з регульованою сполучною трубою, напр. у контейнері для дощової води: для поливу саду, незалежно від мережі, - з гнучкістю у використанні та потужною роботою. Високоефективний двигун створює високий тиск подачі понад 2 бар, завдяки чому робота газонного спринклера або пістолета-розпилювача не становить труднощів. Телескопічна подовжувальна трубка з практичним тримачем та рухливим водопровідним патрубком із запірним краном необхідні для позиціонування садового шланга відповідно до індивідуальних вимог. Окремий бризкозахищений ящик акумулятора з підвісним пристроєм та настінним кріпленням оснащений практичним тримачем для зберігання кабелю на корпусі. Якісний корпус насоса та коробка акумулятора виготовлені з ударостійкого пластику. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, вони доступні окремо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.52 кг |
| Вид насоса | Дренажный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Глубина до зеркала воды | 4 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Максимальный напор | 20 м |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота подачи води (макс.) | 20 м |
| Водоподача (макс.) | 3000 л/год |
| Глибина забору води (макс.) | 4 м |
| Під'єднання шлангу | 33.3 мм (G1 AG) |
- Цена: Цену уточняйте






