


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автохолодильник Thermo CBP-26 має об'єм 26 літрів і стане чудовим доповненням для будь-якого автомандрівника. Бренд Thermo виготовляє портативні холодильники для легкового та вантажного автомобільного транспорту.
Холодильник Thermo стане в нагоді для автомобіліста, який довго проводить у дорозі. Пристрій дозволяє зберігати в ньому досить велику кількість продуктів, що охолоджуються, займає мало місця і знадобиться спекотній літній погоді.
Додаткові характеристики:
- Матеріал: пластик
- Продукція не містить шкідливих речовин
- Принцип роботи: за ефектом «Пельтьє»
- Клас електрозахисту: II
- Максимальне нагрівання: до 65 °C при зовнішній температурі 25 °C
- Максимальне охолодження: до 8 °C за зовнішньої температури 25 °C
| Тип: | Контейнер |
| Об'єм, л: | 26 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрівання |
| Харчування, В: | 12,230 |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Зверху |
| Максимальне охолодження: | 8 °C |
| Максимальне нагрівання: | 50-65 °C |
| Потужність (охолодження), Вт: | АС-60 Вт/DC-50 Вт |
| Потужність (нагрів), Вт: | АС-55 Вт/DC-45 Вт |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 41 х 32 х 43 см |
| Вага, кг: | 4,5 |
| Комплектація: | Холодильник, шнур живлення 12 В, шнур живлення 230 В |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Giostyle |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 987 ₴

