



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Gimi Tender (155137) виконана з алюмінію та сталі, що робить її вагу мінімальною та комфортною для перенесення будь-якій господині. Також модель має складну конструкцію з фіксацією бічних секцій, яка дозволяє легко складати і зберігати сушарку в коморі, в шафі або за дверима. Повна робоча поверхня 20 метрів, що дозволяє легко розмістити як великі простирадла, так і білизну невеликих розмірів.
Сталеві елементи конструкції мають антикорозійне покриття. Робочі напрямні збільшеного діаметра не залишають смуги на білизні у процесі сушіння. Надійна і практична сушарка для білизни Gimi Tender (155137) стане надійним помічником, як у приватному будинку, так і в квартирі.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Механізм блокування розкладних бокових секцій.
- Для запобігання небажаних подряпин підлогових покриттів та меблів, ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928455 |
| Бренд | Gimi |
| Вес | 1,87 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розкладні бічні секції не залишають слідів на білизні завдяки потовщеним прутам |
| Цвет | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 20 |
| Особенности | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри | 174 x 56 x 113 см |
| Розміри у складеному вигляді | 128,5 х 55,5 х 4 см |
| Тип | Підлогові |
| Штрихкод | 8001244833005 |
- Цена: 2 049 ₴

