

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічний опис:
- Підлоговий вентилятор Unicraft BV 500-3 оснащений сучасним двигуном з прямим приводом з мідною обмоткою.
- Три високопродуктивні, збалансовані лопаті вентилятора виготовлені із сталі.
- Легко регулюється кут нахилу вентилятора.
- Захисна решітка із порошковим покриттям.
- Міцні гумові ніжки високої стійкості.
| Підлоговий вентилятор Unicraft | BV 500-3 |
| Артикул | 6265153 |
| Об'єм повітря макс. | 7900 м³/год |
| Рівень обсягу повітря 1 | 4400 м³/год |
| Рівень обсягу повітря 2 | 5925 м³/год |
| Рівень обсягу повітря 3 | 7900 м³/год |
| рівні швидкості | 3 |
| Діаметр кошика | 550 мм |
| Діаметр всмоктування | 550 мм |
| Розміри виходу | 550 мм |
| Рівень звукового тиску | 68 дБ (A) |
| Розміри та вага | |
| Довжина з'єднувального кабелю | 1,65 м |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина/глибина | 255 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага | 5,45 кг |
| Електричні дані | |
| Потужність приводного двигуна | 120 Вт |
| Напруга підключення | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Напольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 383 ₴

