




Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Nevada 3 Dark Grey/Red (10202) - сучасний туристичний тримісний намет. Зручний тамбур для зберігання речей, захищений від негоди вхід, система вентиляції Vario Vent Control, проста установка.
Особливості:
- Ефективна система вентиляції спальні Vario Vent Control створює комфортний мікроклімат за будь-яких погодних умов.
- Москітна сітка на двері в спальню.
- Два регульовані вентиляційні вікна.
- Всі шви дна і намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи при цьому захист від проникнення вологи в дощову погоду.
- Яскраво-червоні відтяжки сприяють кращій орієнтації на місцевості в темний час доби.
- Кишені для дрібних речей.
- Кріплення для ліхтаря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Трекинговые |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 925389 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 3,7 кг кг |
| Высота | 125 см |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Водонепроницаемость | 3000 мм вод. ст. |
| Габарити | 300 х 190 х 125 см |
| Габарити упаковки | 51 х 15 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU (поліестер із поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектация | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Тримісні |
| Покриття підлоги | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
| Штрихкод | 4001690102025 |
- Цена: 4 200 ₴



