
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Розмір шафи | 600.00 mm |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2'' |
| Загальна довжина | 780.00 mm |
| Загальна ширина | 500.00 mm |
| Довжина великої чаші | 350.00 mm |
| Ширина великої чаші | 432.00 mm |
| Глибина великої чаші | 200.00 mm |
| Довжина малої чаші | 150.00 mm |
| Ширина малої чаші | 350.00 mm |
| Глибина малої чаші | 150.00 mm |
| Кількість чаш | 1 1/2 |
| Довжина монтажного вирізу | 764.00 mm |
| Ширина монтажного вирізу | 484.00 mm |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: Цену уточняйте

