


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Beeman Wolverine – одна з найпопулярніших моделей в лінійці компанії Beeman. Завдяки використанню ударостійкого пластику в конструкції ложі та приклада гвинтівка не боїться різких перепадів температур, підвищеної вологості й менш піддається сколам і тріщинам, ніж дерев'яні ложі. Оптоволоконні механічні прицільні пристосування забезпечують комфортне прицілювання навіть в умовах недостатньої видимості. Ударно-спусковий механізм регулюється по довжині ходу і по зусиллю спуску.
Невибаглива і точна гвинтівка Beeman Wolwerine стане відмінним вибором для любителів розважальної стрільби.
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Підкатегорія: | Пневматична зброя |
| Підкатегорія: | Пневматичні гвинтівки |
| Підкатегорія: | Пружинно-поршневі гвинтівки |
| Артикул: | 1071 |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | Beeman |
| Модель: | Wolverine |
| Додаткова інформація: | Оптический прицел 4х32 |
| Калібр: | 4,5 мм |
| Прицільні пристосування: | Оптичний приціл |
| Комплектація: | Кріплення для оптики (1), Паспорт (1), Ключ шестигранний (1), Пр |
| Початкова швидкість, м/с: | 330 |
| Пневматична зброя: | З витою пружиною |
| Запобіжник: | Автоматичний |
| Країна виробник: | Китай |
| Дульна різьба: | Немає |
| Довжина загальна, см: | 116 см |
| Країна походження: | США |
| Маса: | 3,8 кг |
| Кількість снарядів, шт: | 1 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | "Ластівчин хвіст" |
| Тип боєприпасу: | Пуля |
| Приклад (ложа)/Рукоять: | Пластик, тип - Монте-Карло |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beeman |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пружинно-поршневая |
- Цена: Цену уточняйте

