




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шатро Easy Camp Daytent Granite Grey (120327) створює комфортний простір для відпочинку на природі, завдяки чотирьом прозорим бічним вікнам із фіранками, вшитій підлозі та великим переднім і заднім дверям. Їх можна перетворити на навіс від сонця за допомогою сталевих вертикальних стійок, а два регульованих вентиляційних відсіки на даху забезпечують відмінну вентиляцію. Дану модель можна використовувати в якості намету для дачі, літньої їдальні або альтанки.
Особливості:
- Hydrostatic Head 1500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 1500 мм вод. ст.
- Повністю вшита підлога захищає всю площу намету.
- Висота всередині становить 200 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Великі вікна забезпечують чудовий огляд, а також сприяють усамітненню за рахунок наявності штор.
- Дві внутрішні кишені для зберігання предметів першої необхідності.
- Регульовані вентиляційні відсіки на даху.
- Легко встановлюється.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Назначение | Кемпинговые |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928284 |
| Бренд | Easy Camp |
| Вес | 7 кг кг |
| Высота | 200 см |
| Внутрішній намет | Немає |
| Водонепроницаемость | 1500 мм вод. ст. |
| Габарити | 290 х 290 х 200 см |
| Габарити упаковки | 68 x 24 х 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T polyester PU coated, 100% polyester (поліестер із поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø11 мм + 2 вертикальні сталеві стійки Ø16 мм |
| Комплектация | Шатро, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Покриття підлоги | 100% polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
| Форма | Шатро |
| Штрихкод | 5709388086556 |
- Цена: 11 040 ₴

