




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конструкція із трьох дуг чотиримісного намету Easy Camp Galaxy 400 Rustic Green (120391) дозволяє Вам стояти всередині на повний зріст. Просторе спальне місце зі знімною перегородкою і великий житловий простір припаде до вподоби парам, друзям та молодим сім'ям. Регульовані фронтальні вентиляційні вікна у поєднанні з великою вентиляційною панеллю у задній частині намету забезпечують постійну циркуляцію повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері та зручну точку підвісу для ліхтаря. Намет чотиримісний Easy Camp Galaxy 400 Rustic Green (120391) - чудова пропозиція для тих, хто шукає комфортний відпочинок на природі.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 180 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня з роздільною перегородкою розрахована на чотирьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Великий тамбур зі знімною підлогою.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
- Органайзер для зберігання необхідних речей.
- Двері можна використовувати як навіс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928902 |
| Бренд | Easy Camp |
| Вес | 8,9 кг кг |
| Высота | 190 см |
| Внутрішній намет | Breathable 100% polyester (дихаючий поліестер) |
| Водонепроницаемость | 2000 мм вод. ст. |
| Габарити | 465 х 260 х 190 см |
| Габарити упаковки | 65 х 25 х 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 180T polyester PU coated, fire retardant, 100% polyester (поліестер із поліуретановим покриттям, вогнестійкий) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Комплектация | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Покриття підлоги | 100% polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
| Штрихкод | 5709388109507 |
- Цена: 14 070 ₴

