




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет тримісний Easy Camp Energy 300 Rustic Green (120389) ідеально підходить для подорожей без нічого, як то піший туризм або поїздка на велосипеді. Конусоподібна форма максимально збільшує практичне використання внутрішнього простору, одночасно зменшуючи вагу намету. Всередині спальні можна сидіти, а в тамбурі достатньо місця для приготування їжі та зберігання речей. Регульовані вентиляційні вікна у поєднанні з великою вентиляційною панеллю у задній частині намету забезпечують постійну циркуляцію повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері та зручну точку підвісу для ліхтаря.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на трьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Назначение | Трекинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928900 |
| Бренд | Easy Camp |
| Вес | 2,8 кг кг |
| Высота | 115 см |
| Внутрішній намет | Breathable 100% polyester (дихаючий поліестер) |
| Водонепроницаемость | 2000 мм вод. ст. |
| Габарити | 270 х 200 х 115 см |
| Габарити упаковки | 59 x 14 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 180T polyester PU coated, fire retardant, 100% polyester (поліестер із поліуретановим покриттям, вогнестійкий) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 мм |
| Комплектация | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | Тримісні |
| Покриття підлоги | 100% polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
| Штрихкод | 5709388111142 |
- Цена: Цену уточняйте




