




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний одношаровий купольний намет Easy Camp Comet 200 Rustic Green (120404) ідеально підходить для двох людей, які бажають провести ніч на природі з мінімальними фінансовими витратами. Невелика вага намету дозволяє розмістити його в туристичному рюкзаку, а установка займе не більше п'яти хвилин. Вхідні двері з москітною сіткою захищають від комах. Регульовані вентиляційні вікна в верхній частині намету забезпечують приплив свіжого повітря. Дана модель буде прекрасним вибором для туристів-початківців.
Особливості:
- Hydrostatic Head 600 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 600 мм вод. ст.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Москітна сітка на дверях та вентиляційних вікнах для захисту від комах.
- Точка кріплення для ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на двох осіб.
- Внутрішні кишені дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Регульовані вентиляційні вікна розташовані вгорі намету.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Назначение | Трекинговые |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929564 |
| Бренд | Easy Camp |
| Вес | 1,7 кг кг |
| Высота | 100 см |
| Внутрішній намет | Немає |
| Водонепроницаемость | 600 мм вод. ст. |
| Габарити | 205 х 140 х 100 см |
| Габарити упаковки | 58 х 12 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 180T polyester PU coated, fire retardant, 100% polyester (поліестер із поліуретановим покриттям, вогнестійкий) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектация | Намет, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Покриття підлоги | 100% polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол |
| Штрихкод | 5709388120212 |
- Цена: Цену уточняйте






