

Картридж «Бриз Євролюкс» призначений для установки в системи очищення води «Бриз Євро», «Бриз Компакт», «Бриз Євролюкс», «Бриз Діалог», «Бриз Еталон», а також в будь-які інші одно- і багатоступеневі системи очищення води. Використовується для кондиціонування і пом’якшення водопровідної води, в об’ємі, який необхідний для приготування їжі і пиття. Картридж «Бриз Євролюкс» володіє високою ємністю, хімічною і фізичною стабільністю. Застосовується для дехлорування і зниження жорсткості води, ефективно видаляє органічні сполуки, усуває мутність і кольоровість води, покращує органолептичні властивості. Фільтруючою речовиною картриджа є гранульоване активоване вугілля, що містить срібло, суміш катіонітних і аніонітних іонообмінних волокнистих матеріалів, а також префільтр зі спіненого поліпропілену (видаляє осад, зважені частинки і механічні забруднення).
Матеріали і компоненти, що використовуються, виготовлені з нетоксичних матеріалів, допущених для контакту з питною водою і відповідають вимогам ТУ У 29.2-2648400275-001:2011
Склад картриджа:
гранульоване активоване вугілля, що містить срібло, суміш катіонітних та аніонітних іонообмінних матеріалів, а також префільтр зі спіненого поліпропілену
Продуктивність:
Ресурс змінного картриджа «Бриз Євролюкс» не менше 2000 л при відповідності якості води, що подається на систему очищення, вимогам до питної води відповідно до чинного законодавства (ДСанПіН 2.2.4-171-10).
Комплект поставки:
1. Змінний картридж
2. Паспорт
3. Пакувальна коробка
чистої і смачної питної води.
| Висота картриджа | 254 мм |
| Діаметр картриджа | 70 мм |
| Температура води, що очищується | + 4 ° ... + 38 °С |
| Розмір коробки | 80×80×260 мм |
| Тиск води в магістральній водопровідній мережі має становити | 1,5 ... 6,0 атм. |
| Вага | 0,45 кг |
| Термін зберігання | 3 роки |
| Тип | Проточний, Картридж |
| Тип фільтрації | Помьякшення, Видаленя хлору/ органіки |
| Назначение | Для проточної системи |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бриз |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 411 ₴

