




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CarryOn |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 927196 |
| Бренд | CarryOn |
| Вес | 4,4 кг кг |
| Вага в упаковці | 4,7 кг |
| Габарити упаковки | 81 x 55 x 32 см |
| Гарантія | 5 років |
| Цвет | Blue Jeans |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Polypropylene |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Объем, л | 100 |
| Особенности | На 4-х колесах<br /> З кодовим замком |
| Назначение | Для одежды |
| Размер | Великий (90 літрів і більше) |
| Розміри | 78,5 х 52,5 x 29,5см |
| Тип | Валізи |
| Штрихкод | 8717253524093 |
- Цена: 4 608 ₴






