




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926643 |
| Бренд | Optima |
| Вес | 1,84 кг кг |
| Вага в упаковці | 2,4 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Габарити упаковки | 34 х 23 х 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Монокулярна |
| Питание | Батарейки 220 / 240 В |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 400х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10x |
| Класс | Біологічні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Нахил | 45 º |
| Поворот | 360 º |
| Предметний столик | Рухомий із препаратоводителем з мікрометричними супортами та ноніусом |
| Назначение | Професійний, навчальний |
| Подсветка | Світлодіодне (світлом, що проходить) |
| Размер | 300 х 160 х 115 мм |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Грубе Тонке |
| Штрихкод | 4820234480098 |
- Цена: 3 978 ₴



