




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926247 |
| Бренд | Optima |
| Вес | 0.625 кг кг |
| Вага в упаковці | 1.12 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Габарити упаковки | 33 х 23 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Монокулярна |
| Питание | Батарейки 220 / 240 В |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 400х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10x |
| Класс | Біологічні |
| Комплектация | Мікроскоп: пластиковий корпус Об'єктиви: ахроматичні 4х; 10х; 40х: 3шт Окуляр: WF10/16, (ширококутний): 1 шт Батареї АА (LR6) Alkaline: 3 шт Мережевий адаптер: (230V, довжина приводу: 1.8 м): 1шт Інструкція українською |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Нахил | 45º |
| Поворот | 360º |
| Предметний столик | Рухомий з препаратоутримувачами (притискними лапками) |
| Назначение | Навчальний |
| Подсветка | Світлодіодне (прохідним і відбивним світлом) з регулюванням потужності (8 рівнів) |
| Размер | 275 х 155 х 100 мм |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Грубе |
| Штрихкод | 4820234480081 |
- Цена: 2 046 ₴




