




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 925381 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 2 кг |
| Габарити | 250 x 120 x 90 см |
| Габарити упаковки | 80 х 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø5 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Покриття підлоги | 100% Polyethylene (PE) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
| Штрихкод | 4001690101134 |
- Цена: Цену уточняйте


