




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928491 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 5,2 кг кг |
| Габарити | 330 х 200 х 130 см |
| Габарити упаковки | 57 x 20 x 20 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 / Ø8,5 мм |
| Цвет | Blue |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | Тримісні |
| Покриття підлоги | Водонепроницаемый двухслойный 100% полиэтилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Компрессионная сумка |
| Штрихкод | 5709388101037 |
- Цена: 5 670 ₴






