




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Цвет | Синий |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928256 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 3,9 кг кг |
| Габарити | 220 х 240 х 130 см |
| Габарити упаковки | 58 х 16 х 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 мм, сталеві стійки Ø16 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Покриття підлоги | Polyethylene (полиэтилен) |
| Назначение | Універсальні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чехол для переноски |
| Штрихкод | 4001690101790 |
- Цена: Цену уточняйте




