


Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Цвет | Красный |
| Материал | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928119 |
| Вес | 550 г кг |
| Габарити в складеному вигляді | 25 × 13 × 13 см |
| Габарити упаковки | 27 × 15 × 15 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 185 × 60 × 85 см |
| Тип | Надувні |
| Штрихкод | 8014044967443 |
- Цена: 3 216 ₴

