


Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926809 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 3.7 кг кг |
| Габарити | 400 x 400 см |
| Габарити упаковки | 59 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назначение | Універсальні |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Тенти |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
| Форма | Двоскатна |
| Штрихкод | 4001690100342 |
- Цена: 2 352 ₴

