


Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Кемпинговые |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926807 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 2,2 кг кг |
| Габарити | 400 x 300 см |
| Габарити упаковки | 40 x 30 x 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Немає |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Тенти |
| Упаковка | Сумка-чехол для переноски |
| Форма | Двоскатна |
| Штрихкод | 4001690100229 |
- Цена: 2 004 ₴

