

Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926800 |
| Вес | 800 г кг |
| Габарити в складеному вигляді | 28 х 12 х 12 см |
| Габарити упаковки | 30 х 14 х 14 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | 190T Polyester - PVC laminated 0,25 mm |
| Розміри | 183 х 47 х 6,5 см |
| Тип | Надувні |
| Штрихкод | 4001690410038 |
- Цена: 1 094 ₴

