

Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926796 |
| Вес | 1700 г кг |
| Габарити в складеному вигляді | 28 х 18 х 18 см |
| Габарити упаковки | 29 х 19 х 19 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | 190T Polyester - PVC laminated 0,25 mm |
| Розміри | 197 х 70 х 10 см |
| Тип | Надувні |
| Штрихкод | 4001690410076 |
- Цена: 1 548 ₴

