



Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Назначение | Трекинговые |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926306 |
| Бренд | Vango |
| Вес | 2,8 кг кг |
| Габарити | 320 х 140 х 105 см |
| Габарити упаковки | 46 х 16 х 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги Powerlite® 7001-T6 Alloy із алюмінієвого сплаву |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Покриття підлоги | 70D Polyester, 6000 мм вод. ст. |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
| Форма | Напівгеодезична |
| Штрихкод | 5023518816869 |
- Цена: 5 400 ₴

