




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 925396 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 2 кг |
| Габарити | 280 x 140 x 110 см |
| Габарити упаковки | 13 х 57 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Покриття підлоги | 100% Polyethylene (PE) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
| Штрихкод | 4001690103053 |
- Цена: 2 472 ₴



