




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Форма | Тунель |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 925386 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 3 кг |
| Габарити | 340 x 180 x 105 см |
| Габарити упаковки | 52 х 17 х 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Pesto/Red |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Тримісні |
| Покриття підлоги | 100% Polyethylene (PE), проклеенные швы. |
| Назначение | Для піших та гірських походів |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
| Штрихкод | 4001690101899 |
- Цена: 4 398 ₴

