
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 924422 |
| Вес | 1150 г кг |
| Габарити в складеному вигляді | 27 х 20 х 20 см |
| Габарити упаковки | 27 х 20 х 20 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Light Blue |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Polyester 75D TPU Non Slip |
| Розміри | 183 x 51 x 2,5 см |
| Тип | Самонадувні |
| Штрихкод | 8014044941344 |
- Цена: 2 130 ₴

