
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 913802 |
| Бренд | Bresser |
| Вес | 2,35 кг кг |
| Вага в упаковці | 3,9 кг |
| Вид | Мікроскопи |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Монокулярна |
| Источник питания | Мережа 220 В |
| Питание | АКБ 220 / 240 В |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 1000х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10x |
| Класс | Біологічні |
| Комплектация | Мікроскоп: металевий корпус Об'єктиви: 4 шт. Окуляр: 1 шт (ширококутний) Захисний чохол Адаптер змінного струму Фільтр: блакитний, 32 мм Іммерсійна олія: 1 флакон Мережний адаптер: 1шт |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Нахил | 45 &# |
| Поворот | 360 º |
| Предметний столик | Координатний з ноніусом та мікрометричним підстроюванням по обох осях. |
| Назначение | Професійний, навчальний |
| Подсветка | Світлодіодне (світлом, що проходить) з регулюванням потужності |
| Размер | 225 x 345 x 175 мм |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Коаксіальна Груба Тонка |
| Штрихкод | 4007922150178 |
- Цена: 20 499 ₴

