




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 921705 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 1.9 кг кг |
| Габарити | 205 x 150 x105 см |
| Габарити упаковки | 57 х 11 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Покриття підлоги | 100% Polyethylene (PE), проклеенные швы. |
| Назначение | Для туризму |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
| Штрихкод | 4001690101592 |
- Цена: 1 482 ₴



