




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928737 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 19,6 кг кг |
| Габарити | 495 х 310 х 210 см |
| Габарити упаковки | 81 x 35 x 35 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Надувні опорні балки + дуга зі скловолокна Ø8,5 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Вместимость | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Компрессионная сумка |
| Штрихкод | 5709388109828 |
- Цена: 30 000 ₴






