




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928740 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 10,8 кг кг |
| Габарити | 450 х 320 х 190 см |
| Габарити упаковки | 63 х 24 х 24 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø11 мм |
| Цвет | Blue |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Компрессионная сумка |
| Штрихкод | 5709388109590 |
- Цена: 10 500 ₴






