




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928827 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 35,2 кг кг |
| Вага в упаковці | Намет: 25,11 кг / Дуги: 9,58 кг |
| Габарити | 745 х 380 х 210 см |
| Габарити упаковки | Намет: 76 x 41 x 41 см / Дуги: 74 х 15 х 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø12,5 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Штрихкод | 5709388110244 |
- Цена: 29 700 ₴





